  11. BLL 7.62HP/05/90 3.2SN BK BX
  12. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLL 7.62HP/05/90 3.2SN BK BX
BLL 7.62HP/05/90 3.2SN BK BX
  • Tartozékok2
  • Ellendarabok1
  • Kapcsolódó termékek4
  1. SLF 7.62HP/180G
  2. 1 termék található
  • SLF 7.62HP/05/180G SN BK BX
    SLF 7.62HP/05/180G SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Dugasz, PUSH IN rugós csatlakozás
    • SLF 7.62HP/180
    • SLF 7.62HP/180G
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    48 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, dugasz, 7.62 mm, Pólusszám: 5, 180°, PUSH IN aktuátorral, Húzórugós csatlakozás, Rögzítési tartomány, névleges csatlakozás, max.: 2.5 mm², Doboz