  11. BVF 7.62HP/06/180 SN BK BX
  12. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BVF 7.62HP/06/180 SN BK BX
BVF 7.62HP/06/180 SN BK BX
  • Toebehoren2
  • Contradelen6
  • Verwante producten6
  1. 6 mm²
  2. 6 producten gevonden
  • SV 7.62HP/06/90G 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/06/90G 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90G SN
    Product ID:
    VPE:
    36 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 6, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
  • SV 7.62HP/06/180G 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/06/180G 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180G SN
    Product ID:
    VPE:
    36 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 6, 180°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270G SN
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 6, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
  • SVD 7.62HP/12/270G 3.2SN BK BX
    SVD 7.62HP/12/270G 3.2SN BK BX
    • 6 mm²
    • SVD 7.62HP 270
    • SVD 7.62HP 270G SN
    21 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 12, 270°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
  • SVF 7.62HP/06/180G SN BK BX
    SVF 7.62HP/06/180G SN BK BX
    • 6 mm²
    • Male plug, PUSH IN spring connection
    • SVF 7.62HP/180
    • SVF 7.62HP/180G
    30 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 7.62 mm, Number of poles: 6, 180°, PUSH IN without actuator, Tension-clamp connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box
  • SVZ 7.62HP/06/180G SN BK BX
    SVZ 7.62HP/06/180G SN BK BX
    • 6 mm²
    • Male plug, clamping-yoke screw connection
    • SVZ 7.62HP 180
    • SVZ 7.62HP 180 SN
    50 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 7.62 mm, Number of poles: 6, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 6 mm², Box