  10. KWN-M10/-25 45
  11. Tartozékok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
KWN-M10/-25 45
KWN-M10/-25 45
  • Tartozékok11
  • Tartozéka12
  • Kapcsolódó termékek8
  1. ... csősarukhoz (EN 13600), préselhető (DIN 46235) és krimpelhető (DIN 46234) kábelsarukhoz
  2. 11 termék található
  • PZ RK 6/70
    PZ RK 6/70
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • ... csősarukhoz (EN 13600), préselhető (DIN 46235) és krimpelhető (DIN 46234) kábelsarukhoz
    • Krimpelő szerszám csősarukhoz (EN 13600) és préselhető (DIN 46235) kábelsaruhoz
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    6mm², 70mm², Hatszög sajtolás, WM krimp
    Adatlap Letöltések
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    10mm², 120mm², Hatszög sajtolás, WM krimp
    Adatlap Letöltések
  • EPG 45
    EPG 45
    • mechanikus és elektrohidraulikus szerszámok 300 mm²-ig
    Présszerszám, 6mm², 150mm², Hatszög sajtolás, WM krimp, Fogas sajtolás, Trapéz alakú krimpelés, Ovális sajtolás
  • EPG 60
    EPG 60
    Présszerszámok, Szerszámok, Présszerszám, 6mm², 300mm², Hatszög sajtolás, WM krimp, Fogas sajtolás, Trapéz alakú krimpelés, Ovális sajtolás
  • ES EPG 45 HEX 25/50
    ES EPG 45 HEX 25/50
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 45 betétek
    • ... préselhető kábelsarukhoz (DIN 46235 szerint)
    50mm², Hatszög sajtolás
  • ES EPG 45 WM 25/50
    ES EPG 45 WM 25/50
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 45 betétek
    • ... csősarukhoz (EN 13600 szerint)
    50mm², WM krimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 25
    ES EPG/HPG 60 HEX 25
    • EPG 60 betétek
    • ... préselhető kábelsaruk
    Krimpelő szerszám betét, 25mm², Hatszög sajtolás
  • ES EPG/HPG 60 WM 25
    ES EPG/HPG 60 WM 25
    • EPG 60 betétek
    • ... csősaruk
    Krimpelő szerszám betét, 25mm², WM krimp
  • HPG 60
    HPG 60
    • hidraulikus és elektrohidraulikus szerszámok, 400 mm²-ig
    6mm², 300mm², Hatszög sajtolás, WM krimp, Fogas sajtolás, Trapéz alakú krimpelés, Ovális sajtolás
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    25mm², Hatszög sajtolás