  12. RCL424024
  13. Lisävarusteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
RCL424024
RCL424024
  • Lisävarusteet4
  • Vastineet5
  • Yksittäinen osa tuotteelle8
  • Samankaltaiset tuotteet8
  1. 2 CO contacts - 12.8 mm width
  2. 4 tuotetta löytyi
  • TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
    TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Empty sockets
    • 2 CO contacts - 12.8 mm width
    • PUSH IN connection
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay socket, Number of contacts: 2, CO contact, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 10 A, PUSH IN
    Tuotesivu Lataukset
  • TRP 24VDC 2CO EMPTY
    TRP 24VDC 2CO EMPTY
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Empty sockets
    • PUSH IN connection
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay socket, Number of contacts: 2, CO contact, Rated control voltage: 24 V DC ±20 %, Continuous current: 10 A, PUSH IN
    Tuotesivu Lataukset
  • TRS 24VDC 2CO EMPTY
    TRS 24VDC 2CO EMPTY
    • Screw connection
    TERMSERIES, Relay socket, Number of contacts: 2, CO contact, Rated control voltage: 24 V DC ±20 %, Continuous current: 10 A, Screw connection
  • TRZ 24VDC 2CO EMPTY
    TRZ 24VDC 2CO EMPTY
    • Tension clamp connection
    TERMSERIES, Relay socket, Number of contacts: 2, CO contact, Rated control voltage: 24 V DC ±20 %, Continuous current: 10 A, Tension-clamp connection