  10. BL 3.50/20/180LH SN OR BX
  11. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BL 3.50/20/180LH SN OR BX
BL 3.50/20/180LH SN OR BX
  • Tillbehör6
  • Motdelar3
  • Använda produkter24
  1. Stiftlister THR-lödanslutning
  2. 3 produkter hittades
  • SL-SMT 3.50/20/90F 3.2SN BK BX
    SL-SMT 3.50/20/90F 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 3,50 mm (0.0138 inch) - serie BL/SL 3.50
    • Stiftlister THR-lödanslutning
    • SL-SMT 3.5/90F
    • SL-SMT 3.5/90F Box
    Produkt-ID:
    VPE:
    24 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Fläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 20, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • SL-SMT 3.5/180F
    • SL-SMT 3.5/180F Box
    Produkt-ID:
    VPE:
    24 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Fläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 20, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SL-SMT 3.50/20/180LF 3.2SN BK BX
    • SL-SMT 3.5/180LF
    • SL-SMT 3.5/180LF Box
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Lödfläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 20, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box