  10. BLF 5.08HC/24/180 SN OR BX
  11. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLF 5.08HC/24/180 SN OR BX
BLF 5.08HC/24/180 SN OR BX
  • Akcesoria6
  • Odpowiedniki8
  • Produkty pokrewne43
  1. raster 5,08 mm (0.200 inch) - seria BL/SL 5.08
  2. Znaleziono produktów: 8
  • SL-SMT 5.08HC/24/90 1.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
    • raster 5,08 mm (0.200 inch) - seria BL/SL 5.08
    • Złącza męskie, przyłącze lutowane THR
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, otwarty z boku, Połączenie lutowane THT/THR, 5.08 mm, Liczba biegunów: 24, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 1.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SL 5.08HC/24/90 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/24/90 3.2SN OR BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • listwy męskie złącze lutowane
    • SL 5.08HC/90
    • SL 5.08HC/90
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, otwarty z boku, Połączenie lutowane THR, 5.08 mm, Liczba biegunów: 24, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, pomarańczowy, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SL 5.08HC/24/180 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/24/180 3.2SN OR BX
    • SL 5.08HC/180
    • SL 5.08HC/180
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, otwarty z boku, Połączenie lutowane THR, 5.08 mm, Liczba biegunów: 24, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, pomarańczowy, skrzynia
  • SL 5.08HC/24/180G 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/24/180G 3.2SN OR BX