  11. BLZ 7.62HP/07/180 SN OR BX
  12. Counterparts
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
BLZ 7.62HP/07/180 SN OR BX
BLZ 7.62HP/07/180 SN OR BX
  • Accessories3
  • Counterparts2
  • Related products18
  1. Male headers, solder connection
  2. 2 products found
  • SL 7.62HP/07/90G 3.2SN OR BX
    SL 7.62HP/07/90G 3.2SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90G
    Item No.:
    Packaging unit:
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 7, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box
    Data sheet Downloads
  • SL 7.62HP/07/180G 3.2SN BK BX
    SL 7.62HP/07/180G 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180G
    Item No.:
    Packaging unit:
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 7, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box