  11. BUZ 10.16IT/02/180MF2 AG BK BX
  12. Counterparts
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
BUZ 10.16IT/02/180MF2 AG BK BX
BUZ 10.16IT/02/180MF2 AG BK BX
  • Accessories1
  • Counterparts3
  • Related products6
  1. PCB connectors - OMNIMATE Power
  2. 3 products found
  • SU 10.16IT/02/90MF2 3.5AG BK BX SO
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • Male header with solder connection
    • SU 10.16IT 90
    • SU 10.16IT 90MF
    Item No.:
    Packaging unit:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 10.16 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, silver-plated, black, Box