  11. BVF 7.62HP/05/180MSF4 SN BK BX
  12. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BVF 7.62HP/05/180MSF4 SN BK BX
BVF 7.62HP/05/180MSF4 SN BK BX
  • Tilbehør5
  • Modstykker2
  • Anvendte produkter10
  1. 6 mm²
  2. 2 produkter fundet
  • SV 7.62HP/05/90MSF4 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MSF SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    36 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle screw flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 5, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box