  12. RCLS3L024W
  13. Separat del till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
RCLS3L024W
RCLS3L024W
  • Motdelar5
  • Separat del till5
  • Använda produkter2
  1. Relämoduler och solid state-reläer
  2. 5 produkter hittades
  • TRP 24VDC 1NO HC
    TRP 24VDC 1NO HC
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 1 slutande kontakt
    • AgSnO-kontakter
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Slutande AgSnO, Märkstyrspänning: 24 V DC ±20 %, Varaktig ström: 16 A, PUSH IN, Testknapp finns: Nej
    Datablad Nedladdningar
  • TRP 24-230VUC 1NO HC ED2
    TRP 24-230VUC 1NO HC ED2
    • Elektronik
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 1 slutande kontakt
    • AgSnO-kontakter
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Slutande AgSnO, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 16 A, PUSH IN, Testknapp finns: Nej
    Datablad Nedladdningar
  • TRS 24VDC 1NO HC
    TRS 24VDC 1NO HC
    • Skruvanslutning
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Slutande AgSnO, Märkstyrspänning: 24 V DC ±20 %, Varaktig ström: 16 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej
  • TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    • Skruvanslutning
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Slutande AgSnO, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 16 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej
  • TRZ 24VDC 1NO HC
    TRZ 24VDC 1NO HC
    • Fjäderanslutning
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 1, Slutande AgSnO, Märkstyrspänning: 24 V DC ±20 %, Varaktig ström: 16 A, Fjäderanslutning, Testknapp finns: Nej