  7. ZAP/TW ZDLD2.5-2N OR
  8. Er tilbehør til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
ZAP/TW ZDLD2.5-2N OR
ZAP/TW ZDLD2.5-2N OR
  • Er tilbehør til3
  • Anvendte produkter416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 3 produkter fundet
  • ZDLD 2.5-2N PE
    ZDLD 2.5-2N PE
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    50 PC
    PE terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, Green/yellow
    Datablad Downloads
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    50 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, 20 A, dark beige
    Datablad Downloads
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/N
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/N