  11. BLF 7.62HP/08/180F SN OR BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLF 7.62HP/08/180F SN OR BX
BLF 7.62HP/08/180F SN OR BX
  • Příslušenství3
  • Protikusy4
  • Příbuzné výrobky8
  1. Pájecí připojení hlav kolíků
  2. Nalezen 4 výrobků
  • SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Pájecí připojení hlav kolíků
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90F
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    24 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 8, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SL 7.62HP/08/180F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/08/180F 3.2 SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²