  10. BLT 5.08HC/10/180LR SN OR BX
  11. Сопрягаемые детали
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BLT 5.08HC/10/180LR SN OR BX
BLT 5.08HC/10/180LR SN OR BX
  • Аксессуары2
  • Сопрягаемые детали13
  • Связанные продукты14
  1. Шаг 5,08 мм (0,200 дюйма) - серия BL/SL 5.08
  2. 13 tuotetta löytyi
  • SL-SMT 5.08HC/10/90F 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08