  10. BLT 5.08HC/14/180B SN OR BX
  11. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLT 5.08HC/14/180B SN OR BX
BLT 5.08HC/14/180B SN OR BX
  • Akcesoria9
  • Odpowiedniki2
  1. złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
  2. Znaleziono produktów: 2
  • SL 5.00/14/90B 3.2SN OR BX
    SL 5.00/14/90B 3.2SN OR BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
    • raster 5,00 mm (0.197 inch) - seria BL/SL 5.00
    • listwy męskie złącze lutowane
    • SL 5.00/90
    • SL 5.00/90B
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    50 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, ogony jaskółek do bloków mocujących, Połączenie lutowane THR, 5.00 mm, Liczba biegunów: 14, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, pomarańczowy, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SLS 5.08/14/180B SN OR BX
    SLS 5.08/14/180B SN OR BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • raster 5,08 mm (0.200 inch) - seria BL/SL 5.08
    • wtyk męski złącze śrubowe z pałąkiem napinającym
    • SLS 5.08
    • SLS 5.08/180B
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 szt.
    Złącze wtykowe do druku, wtyk męski, 5.08 mm, Liczba biegunów: 14, 180°, Przyłącze z jarzmem, Zakres zaciskania, maks. : 3.31 mm², skrzynia