  10. BLT 5.08HC/16/180B SN OR BX
  11. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BLT 5.08HC/16/180B SN OR BX
BLT 5.08HC/16/180B SN OR BX
  • Toebehoren9
  • Contradelen3
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 3 producten gevonden
  • SLS 5.08/16/180B SN OR BX
    SLS 5.08/16/180B SN OR BX
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male plugs - clamping yoke screw connection
    • SLS 5.08
    • SLS 5.08/180B
    Product ID:
    VPE:
    18 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 5.08 mm, Number of poles: 16, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 3.31 mm², Box
    Gegevensblad Downloaden
  • SLS 5.08/16/180TB RF15 SN OR BX
    • Male plugs - clamping yoke screw connection - rail mounting
    • SLS 5.08T
    • SLS 5.08TB RF15
    Product ID:
    VPE:
    5 PC
    Gegevensblad Downloaden
  • SLS 5.08/16/180TB KF SN OR BX
    SLS 5.08/16/180TB KF SN OR BX
    • SLS 5.08T
    • SLS 5.08TB KF35
    5 PC