  11. BLZ 7.62HP/02/180LR SN OR BX
  12. Karşı parçalar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
BLZ 7.62HP/02/180LR SN OR BX
BLZ 7.62HP/02/180LR SN OR BX
  • Aksesuarlar3
  • Karşı parçalar5
  • İlgili ürünler9
  1. Male headers, solder connection
  2. 5 ürün bulundu
  • SL 7.62HP/02/90F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/02/90F 3.2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90F
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    72 PC
    PCB plug-in connector, male header, Flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box