  11. BVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  12. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
BVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  • Tillbehör3
  • Motdelar6
  • Använda produkter10
  1. 6mm²
  2. 6 produkter hittades
  • SV 7.62HP/03/90MF2 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/03/90MF2 3.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6mm²
    • Hankontakter, lödanslutning
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MF SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    60 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 3, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SV 7.62HP/03/180MF2 3.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • OMNIMATE Power HP
    • 6mm²
    • Hankontakter, lödanslutning
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180MF SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    60 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 3, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
    • 6mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270MF SN
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 3, 270°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box