  10. KWN-M16/-300 90
  11. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
KWN-M16/-300 90
KWN-M16/-300 90
  • Tillbehör2
  • Är tillbehör till4
  • Använda produkter3
  1. APG 80/HPG 80 insatser
  2. 4 produkter hittades
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
    • hydrauliska och elhydrauliska verktyg, upp till 400 mm²
    • Crimpinsatser
    • APG 80/HPG 80 insatser
    • ... för kabelskor (enligt DIN 46235)
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    70mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • Crimpinsatser
    • APG 80/HPG 80 insatser
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    95mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • ES APG 80 HEX 300
    ES APG 80 HEX 300
    300mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 WM 300
    ES APG 80 WM 300
    • ... för rörkabelskor (enligt EN 13600)
    300mm², WM-Crimp