  10. SL 5.08HC/20/180F 3.2SN OR BX
  11. Şunun karşı parçasıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
SL 5.08HC/20/180F 3.2SN OR BX
SL 5.08HC/20/180F 3.2SN OR BX
  • Şunun karşı parçasıdır10
  • İlgili ürünler36
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 10 ürün bulundu
  • BLZP 5.08HC/20/180F SN OR BX
    BLZP 5.08HC/20/180F SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180F SN
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    12 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 20, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box
    Veri sayfası İndirilenler
  • BLZP 5.08HC/20/180F SN BK BX
    BLZP 5.08HC/20/180F SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors