  10. BLF 3.50/02/180LR SN BK BX
  11. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLF 3.50/02/180LR SN BK BX
BLF 3.50/02/180LR SN BK BX
  • Ellendarabok2
  • Kapcsolódó termékek17
  1. Tűs érintkezősorok - THR forrasztott csatlakozás
  2. 2 termék található
  • SL-SMT 3.50/02/90RF 1.5SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK-csatlakozók - OMNIMATE Signal
    • 3,50 mm (0,138 inch) osztás - BL/SL 3.50 sorozat
    • Tűs érintkezősorok - THR forrasztott csatlakozás
    • SL-SMT 3.5/90RF
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    100 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Rápattintható peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 3.50 mm, Pólusszám: 2, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 1.5 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Adatlap Letöltések
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • SL-SMT 3.5/180RF
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    100 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Rápattintható peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 3.50 mm, Pólusszám: 2, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 1.5 mm, ónozott, fekete, Doboz