  10. BLF 5.08HC/13/90LR SN OR BX
  11. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLF 5.08HC/13/90LR SN OR BX
BLF 5.08HC/13/90LR SN OR BX
  • Příslušenství4
  • Protikusy7
  • Příbuzné výrobky15
  1. Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
  2. Nalezen 7 výrobků
  • SL-SMT 5.08HC/13/90F 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90F
    • SL-SMT 5.08HC/90F Box
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    24 PC
    PCB plug-in connector, male header, Flange, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 13, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SLDV-THR 5.08/26/180F 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • SLDV-THR 5.08/180
    • SLDV-THR 5.08/180F
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    12 PC
    PCB plug-in connector, male header, Flange, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 26, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SLDV-THR 5.08/26/180F 1.5SN BK BX
    • SLDV-THR 5.08/180
    • SLDV-THR 5.08/180F
    12 PC
    PCB plug-in connector, male header, Flange, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 26, 180°, Solder pin length (l): 1.5 mm, tinned, black, Box