  11. BUF 10.16IT/02/180MF2 AG BK BX
  12. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BUF 10.16IT/02/180MF2 AG BK BX
BUF 10.16IT/02/180MF2 AG BK BX
  • Tillbehör1
  • Motdelar3
  • Använda produkter6
  1. Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
  2. 3 produkter hittades
  • SU 10.16IT/02/90MF2 3.5AG BK BX SO
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16mm²
    • Stiftlist, lödanslutning
    • SU 10.16IT 90
    • SU 10.16IT 90MF
    Produkt-ID:
    VPE:
    60 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 10.16 mm, Antal poler: 2, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, försilvrad, svart, Box