  11. BUF 10.16IT/04/180MF4 AG BK BX
  12. Karşı parçalar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
BUF 10.16IT/04/180MF4 AG BK BX
BUF 10.16IT/04/180MF4 AG BK BX
  • Aksesuarlar1
  • Karşı parçalar4
  • İlgili ürünler6
  1. PCB connectors - OMNIMATE Power
  2. 4 ürün bulundu
  • SU 10.16IT/04/90MF4 3.5AG BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • Male header with solder connection
    • SU 10.16IT 90
    • SU 10.16IT 90MF
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    36 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 10.16 mm, Number of poles: 4, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, silver-plated, black, Box
    Veri sayfası İndirilenler
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • SU 10.16IT 270
    • SU 10.16IT 270MF
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    36 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 10.16 mm, Number of poles: 4, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, silver-plated, black, Box