  10. BLZP 5.08HC/07/90 SN BK BX
  11. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLZP 5.08HC/07/90 SN BK BX
BLZP 5.08HC/07/90 SN BK BX
  • Tillbehör6
  • Är tillbehör till14
  • Motdelar31
  • Använda produkter36
  1. Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
  2. 31 produkter hittades
  • SL-SMT 5.08HC/07/90 1.5SN BK RL
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Stiftlisterr THR-lödanslutning
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Tape
    Produkt-ID:
    VPE:
    350 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, öppen på sidan, THT/THR lödanslutning, 5.08 mm, Antal poler: 7, 90°, Lödstiftlängd (l): 1.5 mm, förtennad, svart, Tape
    Datablad Nedladdningar
  • SL-SMT 5.08HC/07/90G 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • SL-SMT 5.08HC/90G
    • SL-SMT 5.08HC/90G Box
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, THT/THR lödanslutning, 5.08 mm, Antal poler: 7, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SL-SMT 5.08HC/07/90G 1.5SN BK BX
    • SL-SMT 5.08HC/90G
    • SL-SMT 5.08HC/90G Box
    50 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, THT/THR lödanslutning, 5.08 mm, Antal poler: 7, 90°, Lödstiftlängd (l): 1.5 mm, förtennad, svart, Box
  • SL-SMT 5.08HC/07/90G 1.5SN BK RL