  12. DRM570110
  13. İlgili ürünler
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
DRM570110
DRM570110
  • Aksesuarlar18
  • Karşı parçalar3
  • İlgili ürünler9
  • DRM570012
    DRM570012
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Individual relays
    • 4 CO contacts
    • standard relay
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    20 PC
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    Veri sayfası İndirilenler
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Individual relays
    • 4 CO contacts
    • standard relay
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    20 PC
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    Veri sayfası İndirilenler
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 48 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
  • DRM570110
    DRM570110
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 220 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V AC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 48 V AC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection