  10. SL 5.08HC/12/180 3.2SN OR BX
  11. Is contradeel van
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
SL 5.08HC/12/180 3.2SN OR BX
SL 5.08HC/12/180 3.2SN OR BX
  • Is contradeel van17
  • Verwante producten33
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 17 producten gevonden
  • BLZP 5.08HC/12/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/12/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Product ID:
    VPE:
    30 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 12, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box
    Gegevensblad Downloaden
  • BLZP 5.08HC/12/180 SN BK BX
    BLZP 5.08HC/12/180 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors