  11. SVF 7.62HP/03/180FI SN BK BX
  12. On vastine kohteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SVF 7.62HP/03/180FI SN BK BX
SVF 7.62HP/03/180FI SN BK BX
  • Lisävarusteet2
  • On vastine kohteelle3
  • Samankaltaiset tuotteet5
  1. Female headers, solder connection
  2. 3 tuotetta löytyi
  • BVL 7.62HP/03/90FI 3.5SN BK BX
    BVL 7.62HP/03/90FI 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Female headers, solder connection
    • BVL 7.62HP 90
    • BVL 7.62HP 90FI SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    PCB plug-in connector, female header, Clip-on flange, inverted, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
  • BVL 7.62HP/03/180FI 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • BVL 7.62HP 180
    • BVL 7.62HP 180FI SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    PCB plug-in connector, female header, Clip-on flange, inverted, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 180°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
    • 6 mm²
    • BVL 7.62HP 270
    • BVL 7.62HP 270FI SN
    PCB plug-in connector, female header, Clip-on flange, inverted, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box