  11. TRS 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  12. Yksittäinen osa tuotteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
TRS 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
TRS 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  • Lisävarusteet28
  • On vastine kohteelle2
  • Yksittäinen osa tuotteelle2
  • Samankaltaiset tuotteet4
  1. Relay Modules & Solid-State Relays
  2. 2 tuotetta löytyi
  • TRS 24-230VUC 2CO ED2
    TRS 24-230VUC 2CO ED2
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 2 CO contacts
    • AgNi contacts
    • Screw connection
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 8 A, Screw connection, Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
  • TRS 24-230VUC 2CO AU ED2
    TRS 24-230VUC 2CO AU ED2
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 2 CO contacts
    • Hard gold plated contacts
    • Screw connection
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 8 A, Screw connection, Test button available: No