  7. APG 2.5/9-8BG-GN
  8. Tartozéka
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
APG 2.5/9-8BG-GN
APG 2.5/9-8BG-GN
  • Tartozékok5
  • Tartozéka3
  • Kapcsolódó termékek317
  1. Feltűzhető sorkapocsblokkok
  2. 3 termék található
  • APGTB 2.5 FT 4C/4
    APGTB 2.5 FT 4C/4
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Feltűzhető sorkapocsblokkok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    100 Darab
    Dugaszolható moduláris kapcsok, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, sötétbézs
    Adatlap Letöltések
  • APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Feltűzhető sorkapocsblokkok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    100 Darab
    Dugaszolható moduláris kapcsok, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, kék
    Adatlap Letöltések
  • APGTB 2.5 PE 4C/4
    APGTB 2.5 PE 4C/4
    50 Darab
    Dugaszolható moduláris kapcsok, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, Zöld / sárga