  10. BLF 3.50/02/180LR SN BK BX
  11. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLF 3.50/02/180LR SN BK BX
BLF 3.50/02/180LR SN BK BX
  • Motdelar2
  • Använda produkter17
  1. Stiftlister THR-lödanslutning
  2. 2 produkter hittades
  • SL-SMT 3.50/02/90RF 1.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 3,50 mm (0.0138 inch) - serie BL/SL 3.50
    • Stiftlister THR-lödanslutning
    • SL-SMT 3.5/90RF
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Rasterfläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 2, 90°, Lödstiftlängd (l): 1.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • SL-SMT 3.5/180RF
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Rasterfläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 2, 180°, Lödstiftlängd (l): 1.5 mm, förtennad, svart, Box