  11. BLF 7.62HP/09/180 SN BK BX
  12. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLF 7.62HP/09/180 SN BK BX
BLF 7.62HP/09/180 SN BK BX
  • Tillbehör3
  • Motdelar1
  • Använda produkter16
  1. SL 7.62HP/180G
  2. 1 produkter hittades
  • SL 7.62HP/09/180G 3.2SN OR BX
    SL 7.62HP/09/180G 3.2SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4mm²
    • Male headers, solder connection
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180G
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 9, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, orange, Box