  10. BLT 5.08HC/24/180B SN OR BX
  11. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLT 5.08HC/24/180B SN OR BX
BLT 5.08HC/24/180B SN OR BX
  • Příslušenství9
  • Protikusy4
  1. Konektory DPS – OMNIMATE Signal
  2. Nalezen 4 výrobků
  • SL 5.00/24/90B 3.2SN OR BX
    SL 5.00/24/90B 3.2SN OR BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,00 mm (0,197 palců) - řada BL/SL 5,00
    • Konektory samci - připojení pájením
    • SL 5.00/90
    • SL 5.00/90B
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Rybiny k upevnění bloků, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.00 mm, Počet pólů: 24, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, Oranžová, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SLS 5.08/24/180B SN OR BX
    SLS 5.08/24/180B SN OR BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samci - šroubové připojení upínacím třmenem
    • SLS 5.08
    • SLS 5.08/180B
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    12 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zástrčka, 5.08 mm, Počet pólů: 24, 180°, Připojení s upínacím třmenem, Upínací rozsah, max. : 3.31 mm², Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SLS 5.08/24/180TB RF15 SN OR BX
    • Konektory samci, šroubové připojení s upínacím třmenem, montáž na lištu
    • SLS 5.08T
    • SLS 5.08TB RF15
    5 ks
  • SLS 5.08/24/180TB KF SN OR BX
    SLS 5.08/24/180TB KF SN OR BX
    • SLS 5.08T
    • SLS 5.08TB KF35
    5 ks