  12. DRI314110
  13. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
DRI314110
DRI314110
  • Lisävarusteet13
  • Vastineet4
  • Samankaltaiset tuotteet7
  • DRI314012
    DRI314012
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 1 CO contact
    • Standard relay
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 10 A, Flat blade connections (4.7 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 1 CO contact
    • Standard relay
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 10 A, Flat blade connections (4.7 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 48 V DC, Continuous current: 10 A, Flat blade connections (4.7 mm x 0.5 mm), Test button available: No
  • DRI314110
    DRI314110
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 10 A, Flat blade connections (4.7 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V AC, Continuous current: 10 A, Flat blade connections (4.7 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 10 A, Flat blade connections (4.7 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, Flat blade connections (4.7 mm x 0.5 mm), Test button available: No