  10. KWPN-M12/-240 90
  11. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
KWPN-M12/-240 90
KWPN-M12/-240 90
  • Aksesuarlar2
  • aksesuarıdır5
  • İlgili ürünler3
  1. APG 80 / HPG 80 inserts
  2. 5 ürün bulundu
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    6mm², Hexagonal crimp
    Veri sayfası İndirilenler
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    70mm², Hexagonal crimp
    Veri sayfası İndirilenler
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 240
    ES APG 80 HEX 240
    240mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 240
    ES APG 80 WM 240
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    240mm², WM crimp