  10. SLD 5.08V/32/180 3.2SN OR BX
  11. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
SLD 5.08V/32/180 3.2SN OR BX
SLD 5.08V/32/180 3.2SN OR BX
  • Tillbehör5
  • Är en motdel till16
  • Använda produkter15
  1. Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
  2. 16 produkter hittades
  • BLZP 5.08HC/16/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/16/180 SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Honkontakt klämbygel-skruvanslutning
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    18 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylsstickpropp, 5.08 mm, Antal poler: 16, 180°, Klämbygelanslutning, Anslutningsområde, max. : 4 mm², Box