  11. TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  12. Akcesoria
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  • Akcesoria27
  • Jest dodatkiem2
  • Jest odpowiednikiem2
  • Pojedyncza część2
  • Produkty pokrewne4
  • TW TXS/TXZ R3.2
    TW TXS/TXZ R3.2
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres uniwersalny
    • TERMSERIES
    • Produkty dodatkowe
    • Płytka separacyjna
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    TERMSERIES, Płytka separacyjna
    Specyfikacja Probieranie
  • TIAL F10
    TIAL F10
    • Elektronika
    • Zakres uniwersalny
    • TERMSERIES-compact
    • Produkty dodatkowe
    • Adaptery interfejsu
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    TERMSERIES, Adapter, Wtyk 10-biegunowy wg DIN EN 60603-13, długa dźwignia blokady, Liczba ścieżek sygnałowych: 8, Napięcie znamionowe DC : 24 V, Prąd znamionowy (na ścieżkę sygnałową): 125 mA
    Specyfikacja Probieranie
  • TIAL F20
    TIAL F20
    • TERMSERIES
    • Adaptery interfejsu
    1 szt.
    TERMSERIES, Adapter, Wtyk 20-biegunowy wg DIN EN 60603-13, długa dźwignia zamykająca, Liczba ścieżek sygnałowych: 16, Napięcie znamionowe DC : 24 V, Prąd znamionowy (na ścieżkę sygnałową): 60 mA