  7. WAP WDU2.5N/4N SW
  8. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
WAP WDU2.5N/4N SW
WAP WDU2.5N/4N SW
  • Jest dodatkiem5
  • Produkty pokrewne416
  1. Złączki szeregowe przelotowe i PE
  2. Znaleziono produktów: 5
  • WDU 2.5N
    WDU 2.5N
    • Technika łączeniowa
    • Złączki szeregowe
    • Złączki szeregowe przelotowe i PE
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    100 szt.
    Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, Ciemnobeżowy, 2.5 mm², 24 A, 500 V, liczba przyłączeń: 2
    Specyfikacja Probieranie
  • WDU 2.5N BL
    WDU 2.5N BL
    • Technika łączeniowa
    • Złączki szeregowe
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    100 szt.
    Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, niebieski, 2.5 mm², 24 A, 500 V, liczba przyłączeń: 2
    Specyfikacja Probieranie
  • WDU 2.5N GE/SW
    WDU 2.5N GE/SW
    Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, czarny/żółty, 2.5 mm², 24 A, 500 V, liczba przyłączeń: 2
  • WDU 2.5N OR
    WDU 2.5N OR
    Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, pomarańczowy, 2.5 mm², 24 A, 500 V, liczba przyłączeń: 2
  • WPE 2.5N
    WPE 2.5N
    50 szt.
    Zacisk PE, złącze śrubowe, zielony / żółty, 2.5 mm², 500 V, liczba przyłączeń: 2, liczba poziomów: 1, TS 35, V-0, Wemid