  8. WQV 95N/120N/2
  9. aksesuarıdır
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
WQV 95N/120N/2
WQV 95N/120N/2
  • aksesuarıdır3
  • İlgili ürünler43
  1. Nagyáramú sorkapcsok
  2. 3 termék található
  • WDU 95N/120N
    WDU 95N/120N
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Energiabetáplálás
    • Nagyáramú sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    5 Darab
    Átvezető sorkapocs, Csavaros csatlakozás, sötétbézs, 120 mm², 269 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 2
    Adatlap Letöltések
  • WDU 95N/120N BL
    WDU 95N/120N BL
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Energiabetáplálás
    • Nagyáramú sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    5 Darab
    Átvezető sorkapocs, Csavaros csatlakozás, kék, 120 mm², 269 A, 1000 V, Csatlakozások száma: 2
    Adatlap Letöltések
  • WDU 95N/120N IR
    WDU 95N/120N IR