  10. BLZP 5.08HC/13/90F SN OR BX
  11. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLZP 5.08HC/13/90F SN OR BX
BLZP 5.08HC/13/90F SN OR BX
  • Tartozékok6
  • Tartozéka14
  • Ellendarabok7
  • Kapcsolódó termékek33
  1. 5,08 mm (0,200 inch) osztás - BL/SL 5.08 sorozat
  2. 7 termék található
  • SL-SMT 5.08HC/13/90F 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK-csatlakozók - OMNIMATE Signal
    • 5,08 mm (0,200 inch) osztás - BL/SL 5.08 sorozat
    • Tűs érintkezősorok - THR forrasztott csatlakozás
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90F
    • SL-SMT 5.08HC/90F Box
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    24 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 5.08 mm, Pólusszám: 13, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Adatlap Letöltések
  • SLDV-THR 5.08/26/180F 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • SLDV-THR 5.08/180
    • SLDV-THR 5.08/180F
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    12 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 5.08 mm, Pólusszám: 26, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Adatlap Letöltések
  • SLDV-THR 5.08/26/180F 1.5SN BK BX
    • SLDV-THR 5.08/180
    • SLDV-THR 5.08/180F
    12 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 5.08 mm, Pólusszám: 26, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 1.5 mm, ónozott, fekete, Doboz