  11. BVF 7.62HP/06/180MF2 SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BVF 7.62HP/06/180MF2 SN BK BX
BVF 7.62HP/06/180MF2 SN BK BX
  • Příslušenství5
  • Protikusy1
  • Příbuzné výrobky10
  1. SV 7.62HP 270MF SN
  2. Nalezen 1 výrobků
  • SV 7.62HP/06/270MF2 3.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Zástrčné hlavice, připojení pájením
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270MF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    30 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 6, 270°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box