  10. SL 5.08HC/13/90 3.2SN OR BX
  11. Jest odpowiednikiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
SL 5.08HC/13/90 3.2SN OR BX
SL 5.08HC/13/90 3.2SN OR BX
  • Akcesoria7
  • Jest odpowiednikiem8
  • Produkty pokrewne31
  1. raster 5,08 mm (0.200 inch) - seria BL/SL 5.08
  2. Znaleziono produktów: 8
  • BLZP 5.08HC/13/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/13/180 SN OR BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
    • raster 5,08 mm (0.200 inch) - seria BL/SL 5.08
    • wtyk żeński złącze śrubowe z pałąkiem napinającym
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 szt.
    Złącze wtykowe do druku, wtyk żeński, 5.08 mm, Liczba biegunów: 13, 180°, Przyłącze z jarzmem, Zakres zaciskania, maks. : 4 mm², skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • BLZP 5.08HC/13/180 SN BK BX
    BLZP 5.08HC/13/180 SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB