  10. SLD 5.08V/46/180B 3.2SN OR BX
  11. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
SLD 5.08V/46/180B 3.2SN OR BX
SLD 5.08V/46/180B 3.2SN OR BX
  • Tillbehör10
  • Är en motdel till1
  • Använda produkter9
  1. BLZP 5.08HC/90 SN
  2. 1 produkter hittades
  • BLZP 5.08HC/23/90 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/23/90 SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Honkontakt klämbygel-skruvanslutning
    • BLZP 5.08HC/90/270
    • BLZP 5.08HC/90 SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    12 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylsstickpropp, 5.08 mm, Antal poler: 23, 90°, Klämbygelanslutning, Anslutningsområde, max. : 4 mm², Box