  11. BVFL 7.62HP/03/180MF3 SN BK BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BVFL 7.62HP/03/180MF3 SN BK BX
BVFL 7.62HP/03/180MF3 SN BK BX
  • Akcesoria2
  • Odpowiedniki6
  • Produkty pokrewne6
  1. 6 mm²
  2. Znaleziono produktów: 6
  • SV 7.62HP/03/90MF3 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/03/90MF3 3.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Połączenie lutowane pinów męskich
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MF SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    60 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, kołnierz środkowy, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SV 7.62HP/03/180MF3 3.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180MF SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    60 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, kołnierz środkowy, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270MF SN
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, kołnierz środkowy, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, 270°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia