  12. DRI424024LTD
  13. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
DRI424024LTD
DRI424024LTD
  • Příslušenství15
  • Protikusy4
  • Jednotlivý díl2
  • Příbuzné výrobky4
  • DRI424012LTD
    DRI424012LTD
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRI (šířka 16 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 2 přepínací kontakty
    • S LED, testovacím tlačítkem a zpětnou diodou
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    D-SERIES DRI, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 12 V DC, Trvalý proud: 5 A, Lopatkové konektory (2,5 mm x 0,5 mm), Testovací tlačítko k dispozici: Ano
    Datový list Soubory ke stažení
  • DRI424024LTD
    DRI424024LTD
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRI (šířka 16 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 2 přepínací kontakty
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    D-SERIES DRI, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 5 A, Lopatkové konektory (2,5 mm x 0,5 mm), Testovací tlačítko k dispozici: Ano
    Datový list Soubory ke stažení
    D-SERIES DRI, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 48 V DC, Trvalý proud: 5 A, Lopatkové konektory (2,5 mm x 0,5 mm), Testovací tlačítko k dispozici: Ano
    D-SERIES DRI, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 110 V DC, Trvalý proud: 5 A, Lopatkové konektory (2,5 mm x 0,5 mm), Testovací tlačítko k dispozici: Ano