  11. SL 7.62HP/06/90F 3.2 SN OR BX
  12. On vastine kohteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SL 7.62HP/06/90F 3.2 SN OR BX
SL 7.62HP/06/90F 3.2 SN OR BX
  • Lisävarusteet2
  • On vastine kohteelle4
  • Samankaltaiset tuotteet9
  1. 2.5 mm²
  2. 4 tuotetta löytyi
  • BLZ 7.62HP/06/180F SN BK BX
    BLZ 7.62HP/06/180F SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Female plug, clamping-yoke screw connection
    • BLZ 7.62 HP
    • BLZ 7.62HP/180F
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    25 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 6, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box