  8. WQV 95N/120N/4
  9. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
WQV 95N/120N/4
WQV 95N/120N/4
  • Jest dodatkiem3
  • Produkty pokrewne43
  1. Złączki wysokoprądowe
  2. Znaleziono produktów: 3
  • WDU 95N/120N
    WDU 95N/120N
    • Technika łączeniowa
    • Złączki szeregowe
    • Doprowadzenie zasilania
    • Złączki wysokoprądowe
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    5 szt.
    Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, Ciemnobeżowy, 120 mm², 269 A, 1000 V, liczba przyłączeń: 2
    Specyfikacja Probieranie
  • WDU 95N/120N BL
    WDU 95N/120N BL
    • Technika łączeniowa
    • Złączki szeregowe
    • Doprowadzenie zasilania
    • Złączki wysokoprądowe
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    5 szt.
    Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, niebieski, 120 mm², 269 A, 1000 V, liczba przyłączeń: 2
    Specyfikacja Probieranie
  • WDU 95N/120N IR
    WDU 95N/120N IR