  6. ZSI 2.5-2/2X2AN/G25
  7. Lisävarusteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
ZSI 2.5-2/2X2AN/G25
ZSI 2.5-2/2X2AN/G25
  • Lisävarusteet19
  • Samankaltaiset tuotteet228
  • ZEW 35
    ZEW 35
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Accessories
    • End bracket
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    End bracket, dark beige, TS 35, V-2, Wemid, Width: 6 mm, 100 °C
    Tuotesivu Lataukset
  • ZEW 35/2
    ZEW 35/2
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Accessories
    • End bracket
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    End bracket, dark beige, TS 35, V-2, Wemid, Width: 8 mm, 100 °C
    Tuotesivu Lataukset
  • ZST 1
    ZST 1
    25 PC
    Accessories, Accessories holder
  • ZQV 4/2 GE
    ZQV 4/2 GE
    • Cross-connections
    60 PC
    Accessories, Cross-connector, 32 A
  • ZAP ZDU6-2 SW
    ZAP ZDU6-2 SW
    • End plates and partition plates
    50 PC
    Z-series, End plate
  • G 25/0.25A/M GE
    G 25/0.25A/M GE
    • Fuse
    10 PC
    Miniature fuse, medium time-lag, 0.25 A, G-Si. 5 x 25
  • G 25/0.50A/M WS
    G 25/0.50A/M WS
    • Fuse
    10 PC
    Miniature fuse, medium time-lag, 0.5 A, G-Si. 5 x 25
  • G 25/1.00A/M RT
    G 25/1.00A/M RT
    Miniature fuse, medium time-lag, 1 A, G-Si. 5 x 25
    Miniature fuse, medium time-lag, 10 A, G-Si. 5 x 25
  • G 25/2.00A/F BL
    G 25/2.00A/F BL
    Miniature fuse, quick-acting, 2 A, G-Si. 5 x 25