  11. BLF 7.62HP/09/180 SN BK BX
  12. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BLF 7.62HP/09/180 SN BK BX
BLF 7.62HP/09/180 SN BK BX
  • Lisävarusteet3
  • Vastineet1
  • Samankaltaiset tuotteet16
  1. SL 7.62HP/180G
  2. 1 tuotetta löytyi
  • SL 7.62HP/09/180G 3.2SN OR BX
    SL 7.62HP/09/180G 3.2SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180G
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 9, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box