  11. BLL 7.62HP/03/90F 3.2SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLL 7.62HP/03/90F 3.2SN BK BX
BLL 7.62HP/03/90F 3.2SN BK BX
  • Příslušenství2
  • Protikusy2
  • Příbuzné výrobky4
  1. SLF 7.62HP/180
  2. Nalezen 2 výrobků
  • SLF 7.62HP/03/180F SN BK BX
    SLF 7.62HP/03/180F SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Konektor samec s pružinovým připojením PUSH IN
    • SLF 7.62HP/180
    • SLF 7.62HP/180F
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    54 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zástrčka, 7.62 mm, Počet pólů: 3, 180°, Připojení PUSH IN s akčním členem, Připojení s kotevní svorkou, Upínací rozsah, max. : 2.5 mm², Box