  11. SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN OR BX
  12. Je protikusem
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN OR BX
SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN OR BX
  • Příslušenství2
  • Je protikusem3
  • Příbuzné výrobky9
  1. 4 mm²
  2. Nalezen 3 výrobků
  • BLZ 7.62HP/08/180F SN BK BX
    BLZ 7.62HP/08/180F SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Konektor samice, šroubové připojení s upínacím třmenem
    • BLZ 7.62 HP
    • BLZ 7.62HP/180F
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 8, 180°, Připojení s upínacím třmenem, Upínací rozsah, max. : 4 mm², Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • BLZ 7.62HP/08/180LR SN BK BX
    BLZ 7.62HP/08/180LR SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • BLZ 7.62 HP
    • BLZ 7.62HP/180LR
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    Datový list Soubory ke stažení
  • BLF 7.62HP/08/180LR SN BK BX
    BLF 7.62HP/08/180LR SN BK BX
    • 4 mm²
    • Konektor samice s pružinovým připojením PUSHIN
    • BLF 7.62 HP
    • BLF 7.62HP/180LR
    24 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 8, 180°, Připojení PUSH IN s akčním členem, Upínací rozsah, max. : 2.5 mm², Box